دسته بندی محصولات

شارژ کپسول آتش نشانی با قیمت مناسب

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی یکی از نکاتی بسیار مهم می باشد که نیازمند آن است که هر چند وقت یک بار این کار انجام شود. هر کپسول اطفا حریق دارای دستگاه های شار

کپسول‌های آتش‌نشانی یکی از اجزای اصلی تجهیزات حفاظتی در مقابل حریق هستند. این کپسول‌ها معمولاً شامل مواد شیمیایی خاصی هستند که در صورت تماس با آتش به صورت خودکار منبع آب یا خنک‌کننده را به آتش اعمال می‌کنند و از گسترش آتش جلوگیری می‌کنند.
بررسی و تست کپسول‌های آتش‌نشانی بسیار مهم است زیرا اعتماد به این تجهیزات در مواجهه با حریق بسیار حیاتی است. اگر کپسول‌ها به درستی کار نکنند یا از تاریخ انقضای خود گذشته باشند، ممکن است در مواجهه با حریق از کار بیفتند و خسارات بزرگی ایجاد شود. بنابراین، بررسی و تست دوره‌ای کپسول‌های آتش‌نشانی به منظور اطمینان از عملکرد صحیح آنها و تعویض به موقع آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

شارژ کپسول آتش نشانی

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی یکی از نکاتی بسیار مهم می باشد که نیازمند آن است که هر چند وقت یک بار این کار انجام شود. هر کپسول اطفا حریق دارای دستگاه های شارژ مختلفی است که وظیفه انجام آن بر عهده متصدی دستگاه می باشد. عملیات تست و بازدید هر کپسول روش های مخصوص خود را دارد و نحوه آنها با یکدیگر متفاوت است.

معمولا کپسول های پودری باید سالانه یا هر ۲ سال یکبار شارژ شوند و دیگر کپسول ها بسته به نوعشان زمان آنها مشخص می‌شود. دقت داشته باشید که باید تاریخ شارژ قبلی و بعدی روی محفظه توسط یک برچسب قرارگرفته باشد تا مصرف کننده از تاریخ دقیق شارژ بعدی اطلاع داشته باشد. خاموش کننده های پودری باید ماهانه چک و بررسی شوند. این بررسی شامل چک کردن سیلندر،‌ مهره ها،‌ کارتریج و ظاهر محفظه می‌باشد. توجه داشته باشید که هرچه اندازه کپسول و مخزن آن بزرگتر باشد، قیمت شارژ کپسول اطفا حریق نیز افزایش می‌یابد.


شارژ کپسول آتش نشانی با قیمت مناسب

پشتیبانی در واتساپ
پشتیبانی در واتساپ
پشتیبانی در تلگرام
پشتیبانی در تلگرام